10 Günlük Bebek Kedim İçin Acil Yardım

10 günlük erkek bir kedim var. Zorla besliyorum neredeyse hiç birşey yemiyor iştahı yok ve az önce uykusundan uyanıp beyaz köpük kustu ilk kedim olduğu için çok endişeleniyorum lütfen acil yardım edin

8 CEVAP

Havanese_Siri

annesi yok mu

Hayır kargadan kurtardım annesini bulamadım

Duman14

Biberonda kedi süt tozu ile hazırlanmış mama verin sıcak tutun ve acilen bir veterinere götürün kusması iyi değil

AsilTURK35

Veteriner e gitmeli

Findikzeynep

Yavru kediler için biberon seti var internette ondan alip ılık süt içitin o biberondan içer diye düşünüyorum
Ve bunlardan sonra kusması hiç normal değil

Findikzeynep

Insallah iyi olur kedicik......

Duman14

Normal süt içirmeyin kediler için satılan süt tozundan alın

Handecakan

Biberon yerine şırınga kullanabilirsin çok küçük olduğu için o daha kolay olucaktır