Vmp Macun Kullanan Varmı İçeriğini Göremedım Memnunmusunuz.

Oqrenerde06

İÇERİĞİN DE BIOTIN TAURIN VITAMINLER OLDUGU SÖYLENİYOR FAKAT VİTAMİN DEĞERLERİNİ BULAMADIM BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİC NE KULLANIYORSUNUZ... VETS PLUSUN MULTIVITAMININI ALDIK VE AMINOSOL KULLANDIK BEBEKLIGINDEN BERI FARKLI BİRŞEYE GEÇMEK İSTİYORUM KEDIMIN BÜNYESI ÇOK ALLERJIK.

5 CEVAP

Anonymus179224

Zoovital immunovital tablet

Anonymus179224

Bu arada bağışıklık tabletlerinin içeriği normal vitaminlerden biraz daha farklı. Taurin, biotin vb yok; ekinezya, betaglukan, propolis, çinko vs var,

Oqrenerde06

Ama macun değil bu nasıl yutturacağız

Anonymus179224

Güzel soru 😂

Oqrenerde06

Evet ben de eczacıyım bizim sattığımız vitaminlere benziyor imunol falan da var ama şeker olduğu için şurup lar da verme taraftarı değilim açıkçası