3 Haftalık Kedi Bakım

Kedisevercat

3 haftalık yavru bir kedim var. Beslenmesini, eğitmesini falan bilen varsa yazsın lütfen. Annesi yok. Sokakta buldum.

2 CEVAP

Duman14

Kedi biberonları var onlarla süt tozundan yapılmış süt içirin veterinerlerde falan süt tozu var çok hassasdırlar fazla ele alınmamalı ve gürültüden uzak dursun tuvalet eğitimi için belirli tuvalet saatlerinde yumuşak bir mendille (hafif ıslatabilirsiniz) poposuna masaj yapın kumun üstünde olsun bir kaç hafta veya gün sonra alışır kendi yapmaya diye tahmin ediyorum günde 3 kere beslenme saati ayarlayın sabah öğle akşam olmak üzere evde çok fazla yalnız kalmasın ve sıcak tutmalısınız bünyesi zayıf hasta olmasın kaloriferin yanına bir minder üzerinde çok rahat edebilir ;)

Kedisevercat

teşekkürler