Sizce Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim

Ulasortle

Ailemi kedi almaya
İkna etmeye çalışıyorum sizde bir fikir verebilirmisiniz
S

17 CEVAP

leporidae

Başlarda istemeyenler sonrasında vazgeçemiyor çok seviyorlar nedense :) ben ailem hiç sevmemesine, tamamen karşı olmasına rağmen annesiz yavru kedileri eve getirip gerekli bakımını yapıp büyütüp sahiplendiriyorum o kedilere baktığım zaman çok kızıyorlar çoğu zaman kavga ediyoruz ama sonrasında bir bakıyorum onlarla oyun falan oynuyorlar, sahiplendirmeme karşı çıktıkları bile oluyor. Siz de annesiz yavru bir kedi bulursanız belki ona kıyamayıp hayır diyemezler böylelikle ikna olmuş olurlar.

Ulasortle

Patipstili ama zaten ben cins kediyi parayla almicam bi siteden alırım alırsakki alıcaz gibi gözüküyor hem neden bilmiyorum sokaktan yada sarman,tekir gibi kediler niye bilmiyom onları alıştırmak daha zor gibi geliyo