Sizce Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim

Ulasortle

Ailemi kedi almaya
İkna etmeye çalışıyorum sizde bir fikir verebilirmisiniz
S

17 CEVAP

anjq

ben evliyim eşim istemiyordu, bir gün habersiz malzemeleri ile birlikte kediyi aldım geldim. İlk gün aşırı tepki verdi, ertesi gün işten döndüğümde sarmaş dolaş yatıyorlardı. Şuan onsuz yaşayamam diye söylüyor :)

elifemekci

Benim ailem asla ikna olmuyordu üniversitede kendi evime çıkınca sahiplendim.. bazen bir yolu olmuyor maalesef bence siz de öyle yapın kafanız rahat olsun

chromatica

ben yaklaşık 4 ay boyunca ikna etmeye çalıştım ve sonunda başardım. kedi sevmeyen annem şu an benden daha çok seviyor :)

Olmaz kesinlikle olmaz 50 kere denedim sadece allaha dua et bizimkiler hiç ikna olmuyordu hep dua ettim bir gün sokakta kör bi kedi gördüler eve al onu dediler o ölünce çok üzüldük yeni kedi sahiplenmeye karar verdiler sonra bir de kedi beslemenin sünnet olduğunu da söyle bir de evinde kedi besleyenlerin kalp krizi geçirme oranşaro %40 daha az bunu da söyle bir de kedi salyası namaza da engel değil dinimize göre söylersin bunu da kılıyorlarsa

Ulasortle

Ben hep dua ediyom. Şuanlık bişe yok ama azıcık daha babamın kedi. İstememe hisini kırmış gibiyim

Ulasortle

Ben hep dua ediyom. Şuanlık bişe yok ama azıcık daha babamın kedi. İstememe hisini kırmış gibiyim

Ulasortle

Ben hep dua ediyom. Şuanlık bişe yok ama azıcık daha babamın kedi. İstememe hisini kırmış gibiyim

Ulasortle

Yanlışlıkla fazla yazmışım :)

Siyammm

Muhafazakar bi ailen varsa din yönünden bastır. Sünnet ibadete engel değil temiz hayvan bilimsel faydalarıda var. Herkesin öyle ama aldıktan sonra herkes seviyor :). Neden istemiyorsunuz de tüy derse hergün taryınca tüy olmuyo dersin. Mama kokusu derse öğün öğün koyarım de çürüterek ilerle

Merkan

Benimkilerde karşıydı ama eşimi ikna ettikten sonra kendi evim olduğu için sorun olması sadece tatilde aileme getirdim biraz emrivaki oldu hiç istemiyordu annem 2 gün oldu canlı canlı görüyorum oyun oynuyor bir kere görünce seviyorlar ☺️☺️

Gmz91910

Eger kedilere özel bir sorunu yoksa ikna edilebilir benim babam kopek al bakarz severiz ama kedi olmaz diyor kardesime.ne yapsak ne desek olmadi disarda seviyor ama evde kedi istemem diyor.

dipsy_dipsy

Ben kediyi sahibinden alacağım gün arkadaşımı da yanımda getirdim eve. Babam kedilerden korkuyordu annem de istemiyordu kıl tüy vs. Götürmemin ertesi günü annem evde oylama yaptı. Annem haric herkes kalsın dedi. şimdi bizden cok seviyor kedimizi😂 emrivaki yaptım ben kısacası

Ulasortle

İnşalah alırım ben Scottish fold düşünüyorum

Ulasortle

Düzelteyim inşalah isteyen herkes alır

patipatili

belki de sahiplenebilirsiniz hem bedava olduğu için hem de sokaktaki bir canı kurtaracağınız için aileniz daha sıcak bakar çünkü cins kedi maddi olarak fazla gelebilir, hem kedi için istenen fiyat hem de bakımı hastalığı veterineri vs bunları düşününce ailenizin istememesi için sebepler artıyor.