Kediler Tezgaha Çıkar Mı

zeynofl

benim suan kedim yok ama merak ediyorum ocakta yemek piserken kedi tezgaha cikip ateşe yaklaşır mi bu dusunce beni cok korkutuyor. muma yaklasip kuyrugu yanan bir kedi videosu izledigimden beri bu durumdan asiri korkuyorum

21 CEVAP

Veya pişerken odaya kapat piştikten donra aç

Blackcat34

Evet çıkıyor benim kedimde. Her çıktığında hayır diyerek alıp aşağıya koyuyorum usanmadan. Bazen yüzüme bakıp miyavlayıp gidiyor. Bazen de diretiyor ve devam ediyor :)

Anonymus179224

Bizimki korkuyor 🙈

Anonymus179224

Mutfağa itinayla girilir ama tezgaha çıkılmaz yani 😁

Gmz91910

Cins kediler cikmaz cins olmayanlar cikar diye düsunmuyorm.cins kedisi de tekir kedisi de olan biri olarak her ikiside cikiyor.biraz egitimle alakali ben fazla tutarli davranamadim bu konuda.ama en bastan oyle egitilirse sanirim zamanla yasak bölgeleri biliyorlar.

pablooo

benim oğlum biz mutfakta değilken gizlice çıkıyor tezgaha. bir iki şey karıştırıp iniyor ama asla ateşe yaklaştığını görmedim