Kediler Tezgaha Çıkar Mı

zeynofl

benim suan kedim yok ama merak ediyorum ocakta yemek piserken kedi tezgaha cikip ateşe yaklaşır mi bu dusunce beni cok korkutuyor. muma yaklasip kuyrugu yanan bir kedi videosu izledigimden beri bu durumdan asiri korkuyorum

21 CEVAP

ZeynoB

Tabi bu cins kediler kraliyet adabıyla kurallarıyla yetiştirildiği için asla tezgaha çıkmazlar :)))))

suledoruk

@kedisever80 ŞAKA MISIN SEN HBAHABSSJNSJSSNSJSNA

ZehraBulutt

Puhahah cins kediler çıkmazmış, en çok bulut çıkıyor valla laftan da anlamıyor zekası kıt çünkü yavrumun, mercan in deyince iner mesela. Scottish fold çıkmaz değil çıkamaz çünkü 60 lık teyzeler gibi dizleri ağrır da ondan.

ZehraBulutt

Çıkar

sforselin

Dikkat edilmesi gerekir. Genel alışkanlığı olmasa bile ne yapacakları belli olmuyor.

Kedisever80

Scottish fold, iran kedisi gibi kediler çıkmaz tekir kediler çıkar.

emreovec

Çıkmıyor. Çıkar çıkmaz kedinin karakterine ve alışkanlığına bağlı. Mutfakta pişen bir şeye karşı gram ilgisi yok Paşa'nın. Daha çok salon da çıkıyor çıkacağı yere.

siriniko29

@kedisever80 kedim scottish straight ve tezgaha çıkıyor.
Karaktere göre değişir çıkabilir ama çok sıcak şeylere genellikle yaklaştıklarını görmedim. Dikkatli olunursa bir sıkıntı olacağını sanmam

alabalik32

Benim oğlum çıkmıyor.

Zeynepulku

Bizim kişi de çıkıyordu bir ara daha sonra bardak kiripmustine basınca bir daha izin vermedik. Su an çıkmıyor.

ebrukaratas

bizim çocuk yeni yeni çıkmaya başladı. Kediler genel olarak yüksekten odayı seyretmeyi seviyor o yüzden mutfağa üstüne çıkabileceği yüksek bir obje koymayı düşünüyorum.

Tekirvenusi

Benim kedim tezgaha çıkıyo ama ocaktan çok korkuyor ocak yanıyorsa mutfağa bile girmez zaten koklayarak orda bir sıcaklık olduğunu anlar ve yanmaz (4 5 aylık üştüyse anlar )

suledoruk

Çıkıyor ama sıcaklığı hissedip yaklaşmıyor tabi bu her kedide böyle mi bilmiyorum yine de ateşi anlamayıp yaklaşan zarar gören olur

Çıkarr pişerken dikkat etsen yeter aslında

Veya pişerken odaya kapat piştikten donra aç