Kedi Mama Önerisi

Mia 6 aylık civarı eski sahibi mama olarak ne kullanıyordu bilmiyorum fakat maması bitmek üzere öğrenciyim çok fazla bütçe ayıramayacağım uygun fiyatlı sağlığa zararı olmayan mama önerir misiniz?

3 CEVAP

Havanese_Siri

bozita, golosi, naturea, brit care

Golosi veya spectrum.
Ben Spectrum kullandım uzun bir süre kesinlikle tavsiye ederim.
Tüyler deri hareketlilik saglik her şey harikaydı :)

Duman14

Bütçenizin yeteceği mamalardan küçük paketler halinde alın birer hafta kullanıp hangisiyle devam etmek istediğinize karar verin her kediye her mama iyi gelmeyebilir golosiyi araştırın derim daha önce kullanmadım ama olumlu yorumlar okumuştum