Kedim Sinek Yedi

HILALKAYA

Kedimin iç dış parazit aşıları yok bir takım sağlık sorunları yaşadığından dolayı henüz yapılamadı.
Bu sabahta küçük mutfak sineği yedi sizce ne tür bir sorun olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum..

12 CEVAP

Queeninannesi

Parazit aşılarını yaptırmalısınız bir an önce. Birşey olmaz diyen arkadaşlar yanlış biliyorlar. Kediniz bu gün bir tane yer yarın görmezsiniz iki tane yer yaz geliyo sinekler çoğalır bu da büyük sorunlar oluşturur midesinde kurtçuklar parazitlar oluşur o yüzden parazit aşılarını yaptırın

HILALKAYA

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten içime su serptiniz diyebilirim :)

Havanese_Siri

bir şey olacağını sanmıyorum

Ahmetemind

bir şey olmaz çiğ fare gibi hayvanlar yediyse korkabilirsiniz sineğin zararı yoktur kedinize

AsilTURK35

Sorun olmaz

Luckyssss

Benim kedim çekirge bile yakalayip yiyorrdu tabi once oynuyodu biseycik olmaz ona :)

Findikzeynep

Korkmayın bi sıkıntı olmaz bende kedi beslemiştim benimkide yiyordu :)

Findikzeynep

Önemi yokher zaman :))

cute_catTR

hiçbirşeycik olmaz :)

HILALKAYA

Evet ben de bundan korkuyordum zaten dediğim gibi aşı konusunda boşvermezlik asla yapmadım yapmamda sadece daha büyük sorunlar olduğu için bu şekilde gecikme yaşadım malesef. Yorumunuz için teşekkürler :)

Etobur canlıların bu ve bunun gibi durumlar için sindirim pH ı daha asidiktir.
Bir kaç sinek yemekle ile herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum benim kedimde yiyor.

BALGOZ

endişelenme ama parazit aşısı yaptırmalısın