Kedisinde Kanlı Kaka Sorunu Yaşayanlarr (Kaka Fotoğrafı İçerir!!)

Catworldd

Bu soruyu belki 5. Kez açıyorum :( kedisi kanlı kaka yapan ve çözüme ulaşanlar detaylarıyla yazabilirler mi? Ben kısaca özet geçecek olursam 2 aydır kanlı kaka problemimiz var 2 kere parazit aşısı vuruldu antibiyotik ve probiyotik kullanıldı gaita testi temiz çıktı en son sindirimi kolay olan hills id mamaya geçtik veteriner tavsiyesiyle 3 gündür kullanıyoruz hala kanlı kaka yapıyor artık ne yapacağız bilmiyorum veteriner hekim en son fitil tedavisine geçeceğiz dedi daha önce uygulayan var mi? Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

23 CEVAP

Catworldd

Aslında 2 ay önce evden kaçtı 6 saat bulamadık sonrasında başladı diye hatirliyorum

Maumau

Üçüncü bir gözün de görmesi gerekli gerekirse ultrason röntgen vs bakılsın hiç vakit kaybetmeyin yarın götürün hatta.

Catworldd

Teşekkür ederim. Halledeceğim

Catworldd

Aynen tek sevindiğimiz konu o şuan

palebluedot

benim kedimde de benzer sorun var. parazit aşı değil hap olarak verdi bilmiyorum fark ediyor mu ama haptan sonra kan kesildi. sadece hala yumuşak yapıyor. bu yüzden mama değiştiriyorum şu an. geçmiş olsun.

Canann61

Benim kedimde böyleydi bizde Hills i/d mamaya geçtik geçti bizim ki umarım hemen iyileşir

Catworldd

Ay hadi inşallah @Canann61

Puffy2021

Merhaba kediniz iyileştimi benim kedimde de kanlı ishal var mukuslu bir şekilde enjektörle parazit tedavisi yapılıyor hap daha etkili diye biliyorum parazit var sanirsam. Bana çok saçma bir şekilde malt verdiğim için olduğunu söylediler ama alakası olduğunu düşünmüyorum veteriner eliyle yokladı antibiyotik tedavisine başladık