Hıçkırık :)

Maumau

Kediler neden hıçkırır? Sizin kediniz hıçkırıyor mu? Benim kedim günde 1-2 kere 3 kez hıçkırır sonra geçer. Acaba dokunan bir şey mi var? Mesela demin hıçkırdı yemek de yememişti ama su içirmiştim azıcık içmişti onu da??

10 CEVAP

Ecemecme

Kendi kendimizin veterineri olucaz artık desene :) sen bir araştır o zaman toz ot vs.den alerjik de olabilirmiş, boğaza yapışan cisim, sinirsel anatomik sorunlar diye bir sürü sebep saymışlar.

Maumau

Bi hastalık belirtisi midir? Benzrrini yaşayan oldj mu

Maumau

????

Ecemecme

Kedimin hiç hıçkırdığına tanık olmadım. Google'dan kedi hıçkırması diye bakarsanız belki sizinkinin neden olduğunu bulabilirsiniz. Ben baktım biraz önce, yemek sonrası yapıyorsa normal; süreklilik arzeden bir hal aldıysa detaylı veteriner muayenesinden geçmeli yazıyor.

Maumau

Belki hıçkırığa tanık olanlwr vardır.

Maumau

Çünkü daha geçen hafta veterinerdeydik bu kadar cok getirmeyin dediler hatta :)))

Maumau

Alerjik olabilir belki de bazen burun akıntısı oluyor :)

Maumau

Uopp

NidaE

Kedim ne zaman hıçkırırsa kilo alıyor büyürken bebeklerde de çok sık rastlanır ilk karşılaştığımda veterinerimize sormuştuk büyüyor merak etmeyin demişti

Maumau

@nidae benim kedi 1.5 yasında