Kedimde Bozuk Para Buyuklugunde Yaralar Cıktı

ysfatakan

kedımın kalcasında yumurta buyuklunde şişlik vardı bugun o şişlik patlayıp resimdeki gibi iki yara çıktı ortaya acaba ne olabılır kı deri hastalıgı mı kı acaba boyle bır tecrubesı olan varmı .
erkek kısırlastırılmıs 2 yasında sarman 5-6 kilo

6 CEVAP

Catworldd

Acil veterinere goturmelisiniz yara enfeksiyon kapabilir evde tedaviyle sonuç alamayabilirsiniz. Geçmiş olsun

asrayildrm

çokk acil veterinere götürün kötü gözüküyor bakarken bile çok kötü oldum

Sabah hemen götür veterinere

Minikmuezza

İgne vurulmusmuydu 10 15 gun icinde

ysfatakan

mantar hastalığı varmış tablet tedavisine basladık

baranertaga

Benim kedimde mantar olmuştu ama yara yoktu sadece o bölgede tüy dökülmesi oldu.