Kedimin Bir Gözü Kısık

Kedimin bir gözü gece durduk yere kısıldı sanki açamıyormuş gibi geliyor kuzarıklık falan yok birşeyi yok gözünde baktım ama sanki açamıyormuş gibi geliyor sağ gözünü bunun nedeni nedir korkuyorum kör olur diye

7 CEVAP

golsahyildirim

Geçmiş olsun, veteriner hekimi ziyaret edin bir an önce. Göz önemli, umarım ciddi bir durumu yoktur :)

Gamzessven

Eğer gün boyu böyle kaldıysa geçmediyse veterinerinize sorun mutlaka bi uygulama yapmanız lazım Genelde exosin gentagut tarzı damlalar öneriliyor ama sormadan kullanmayın yine de. enfeksiyon başlangıcı olabilir

Kedisever80

Gözüne Kaşırken zarar vermiş Olabilir 2-3 güne geçmezse veterinere danışın, Gözü kör olmaz merak etmeyin

siriniko29

Biz de aynı sorunu yaşadık neredeyse 6 saat bu şekildeydi sonra temiz bir pamuk ve çayla birkaç kez temizledik akşama düzeldi. Eğer uzun sürerse veterinere gidebilirsiniz ama bazen bu tarz şeyler olabiliyor

tyguler

Gözündr akıntı varsa hergün bir pamüga su burine çay damlatıp yavaş yavas nazikçe silin bir göze sürdugunuz panugu diger goze degdirmeyin başka bişeyse veterinere gidin

tyguler

Gözündr akıntı varsa hergün bir pamüga su burine çay damlatıp yavaş yavas nazikçe silin bir göze sürdugunuz panugu diger goze degdirmeyin başka bişeyse veterinere gidin

tyguler

Gözündr akıntı varsa hergün bir pamüga su burine çay damlatıp yavaş yavas nazikçe silin bir göze sürdugunuz panugu diger goze degdirmeyin başka bişeyse veterinere gidin