Dışarı Kaçma

Kedim yavru 6 aylık kapı açıldığında sürekli kaçmaya çalışıyor bir iki kez kaçtı Allahtan apartman yakalıyoruz ama neden kaçıyor

Bir de çıksa gezse evi geri bulabilir mi?

4 CEVAP

emine64

Bizdede aynı dert var gözü hep dışarıda 4 yaşında kısır erkek ama doğayı dışarıyı çok seviyor napacağıöı şaşırdım

Blackcat34

Benim kedimde 3 aylık dişi. Kapı açıldığı anda dışarı gidiyor iki kez apartmandan yakaladık. Kızgınlığı yok o yüzden meraktan kaçtığını düşünüyorum ben

suledoruk

Maalesef kısırlaştırsanız bile bu meraklarına engel olmuyor bazen. 11 aylık kısır kedim var ve her kapı açıldığında dışarı kaçıyor ya da kapı önünde miyavlıyor biraz merdivenlerde gezip eve geri dönüyor. Apartmandaki diğer insanlara bu durumu söyledik o yüzden dış kapıyı açarken daha dikkatliler apartmanda gezme ihtimaline karşı. Ama içime sinmeyen noktası merdivenden mikrop hastalık kapabilme ihtimali o yüzden kaçmasına izin vermiyoruz elimizden geldiği kadar :(

Blackcat34

Kesinlikle bende ondan korkuyorum Allah korusun. Kapı açılırken o yüzden kucağıma alıyorum onu.