Kedimin Boğazında Bir Şey Var Gibi.

Merhaba. Sabahın olmasını bekliyorum veterinere götürmek için. Kedim dünden beri bir şey yemiyo titremesi var en son süt içmişti gazı olduğunu düşündüm masajla rahatlatmaya çalıştım ama sonradan yürüyüşünde dengesizlik ve titreme başladı boğazında da bir şey varmış gibi arada yutkunuyo.

1 CEVAP

Cook

Yalanması ve boynunu yutkunur gibi ileri geri atması mide bulantısınsan oluyor genellikle,titreme ve dengesizlik de canının yanmasından olabilir.Inşallah daha ciddi bir şey de değildir.Geçmiş olsun 🙏🏼