Dişi Kedi Kısırlaştırma Veteriner Önerisi

Cansuoz1

Merhaba oğlumu 2020 haziranda kısırlaştırdım daha sonra sokaktan bir dişi kedi sahiplendim ama iki gündür onunla çiftleşiyor. Kısır olduğu halde normal mi çiftleşmesi? Birde dişi kedi için istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz 500 tl altı kısırlaştırma yapan veteriner var mı ?

5 CEVAP

Cansuoz1

Teşekkür ederim cevapladığınız için. Kendi kedimi götürdüğüm veterinere randevu aldım. Erkek kedimi 300e yaptırmıştım klinikte dişide 600 tlye olacak.

Anonymus179224

Erkekler için o fiyat isteniyor, dişi kedi operasyonları daha maliyetli oluyor. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum, en azından özel bir klinikte.

gayelise

Kediniz o hareketleri doğal olarak yapıyor dişi kedi kizginlikta ise daha da sıklaşır ama hamile olma gibi bir durum olmaz iyi bir veteriner yaptıysa ameliyatı

emreovec

Dişi kedi operasyonları 1000 TL civarında oynar. 500 TL altına kısırlaştırma yaptıramazsınız. Yani bilmiyorum düşünceniz ne ama dişi kaç aylık ama belediye seçeneğini bir düşünebilirsiniz.

kaanpolat

Ben bugün 750 TL ye kısırlaştırıdım mağlesef 500 TL altına bulamazsınız oda normalde 900 müş 150 TL indirim yaptı