Kusma Öncesi Titreme

Uslukate

Kedim dün sabah durduk yere titremeye başladı çok endişelendim haraket Ettirmek için bir şeyle oynatmayı denedim ve oynadı sonra halıya gidip bir damla ağzından birşey çıkardı 2 dakika sonra da tuvaletinin önüne gidip büyük bir ip kustu ama enerjisi kustuktan sonra da iyiydi şu anda da bir sorun görünmüyor sizce titremesi kusmasıyla alakalımıdır kedisi kusmadan önce titreyen var mı?

2 CEVAP

suledoruk

Evet yabancı cisim yuttuğunda karnını titretiyordu bir kaç defa da kustu . Veterinere götürünce yabancı cisim yuttuğunu öğrendik muhtemelen rahatsız hissedip ağrısı olduğu için titredi ipin tamamını kustuğundan eminseniz bir sorun yok bizimki tamamını kusamamıştı midesini yıkattık eğer mide çıkışını tıkarsa daha büyük sonuçları olur maalesef. Geçmiş olsun

Uslukate

teşekkürler bir de nilüferde önerebileceğiniz bir veteriner var mı bura da gittiğim iki veterinerde bir şey bilmiyor