Kedim Sucuk Yemiş

Milovat

Buzdolabımız bozulduğu için bütün ürünleri dışarı çıkardık tamir edilmesi adına ve mutfağın kapısını kapattıyoruz ki bizim doymak bilmeyen kedimiz hunharca bir şeyler asırıp yemesin. Ev arkadaşım sabah kendine sucuk bisirmek için mutfağa girmiş ve kapıyı tam kapatamamış pişirdiği sucuktan geriye kalan çiğ kısmını da kedim yemiş dışındaki posetimsi bagirsak kısmıyla birlikte... Bir sorun yaşar miyiz? Başına gelen var mı ve gozlemleyeyim mi yoksa direkt veterinere mi götüreyim o kadar kararsız kaldım ki anlatamam. Şu an köpeğim de ishal bir sorun yaşayınca sürekli üst üste başka sorunlar çıkıyor ya

13 CEVAP

Betullsusam

Bir şey olmaz merak etmeyin (: En fazla kusar ondan da bir şey olmaz ama kusacağını da sanmıyorum bi güzel sindirir onu merak etme (: Bi de veterinerler cidden felaket tellalı gibiler küçücük şeyden her ihtimali düşünüp en kötü ihtimalini söylüyorlar o yüzden pekte takmayın her dediğini. Takmayın ama yine de dikkat de edin siz (: Dostunuzla güzel vakitler dilerim...

golsahyildirim

Çok fazla yediyse ishal olabilir veya kusabilir, önce gözlemlemeye çalışın, ancak vetinizi arayıp danışmanız daha iyi olur. Umarım hiçbir şey olmaz💛

Milovat

Çok teşekkür ederim Betül Hanım, size de bol sağlık ve keyifli zamanlar dilerim 🤗

Betullsusam

Rica ederim, teşekkürler (:

Milovat

Çok fazla yemiş ama neredeyse bir işaret parmağı kadar yine de kakasında biraz yumuşama dışında bir şey olmadı çok şükür

Milovat

Size de çok geçmiş olsun asla büyümeyen bir bebeğe sahip olmak gibi bir şey. Ben ilk kedimde hiç böyle sorunlar yaşamadım keza köpeğim de oynarken evin içinde çok şey yıktı devirdi ama itaat ediyor. Oğlumuz inanılmaz bir fıtrata sahip. Kısırlaştırma sonrası durulur dedik ama hala gözü dışarda, tezah üzerleri dolaplar pencere önündeki kaktüslere kadar her şeyi deniyor deviriyor... Sürekli takip etmek gerekiyor 😅 bir nebze rahatladım sayenizde. Kendi kusmugunu yemeye çalışmak da ayrı bir tarz mesela 😂

ahsenyildiz

sorun olmaz bizimki ne bulursa yiyo

Milovat

Aradım gözlemleyin dedi o da yine de hekimlere güvenim çok kırıldığı için sizlere de danışmak istedim. Çok teşekkür ederim umarım bir şey olmaz. Kriz halindeyiz zaten ev içerisinde bir yandan buzdolabı bir yandan diğer çocuk bir yandan bu oğlan derken kapıyı niye açık bıraktın diye arkadaşımla da kavga ettik oturdum bunun için ağladım yani sinirler çok gergin 😣 teşekkür ederim cevabınız için

golsahyildirim

Üzülmeyiin kalp kırmalık bir duruma sebep olmaz umarım, geçen gün de benim kedim gizli gizli ayran içmiş, onu kusmuş. kusmuğunu yemeye çalışırken yakalamıştım😹😹

ahsenyildiz

o mama değişikliğindede oluyo mamalardada bozulmuş et ve daha niceleri var

Badismom

Az bir miktar yemişse pek sıkıntı olmaz, ishal olabilir belki. İnceleyin siz yine de, eğer bir sorun görürseniz veterinere danışırsınız. Ama bir kereden bir şey olmaz büyük ihtimalle. Soruyu soralı 2 gün olmuş gerçi :D şu an iyi mi kediniz, bir sorun yaşadınız mı ishal gibi?

Milovat

Pişirmek*

Milovat

Badismom oncelikle belirtmeliyim ki köpeğiniz ile çok tatlı görünüyorsunuz :D kakasında yumuşama oldu bir miktar ve bol bol su içti hayatında içmediği kadar :D yersen tabii baharatliyi iyiyiz ama şu an çok teşekkür ederiz.