Kedim Garip Sesler Çıkarıyor

pablooo

ben salonda otururken o farklı bir odadaydı annemle beraber. bağırarak öksürme sesi geldi. ne olduğunu anlamadım ama uzun sürdü bu ses. koşarak kedimin yanına gittim ve kusmak için öğürdüğünü gördüm ama çok yüksek ses çıkarıyordu. 1 dakika falan sürdü sürmedi ama sonuç olarak da kusmadı. ne yapmalıyım veya neden olmuş olabilir? ayrıca bu konunun dışında kedim kusmaya çalışırken veya kustuğunda ne yapmalıyım bu konu hakkında da beni bilgilendirirseniz sevinirim

3 CEVAP

mihriii

yabancı cisim yutmuş ve çıkartamamış olabilir bi ihtşmal

Superisi814

Tüy yutmuşsa öğürme ile öksürme arasinda olup, onu çikartmaya çalisiyor olabilir.Bu yöntemi tüm kediler kullanir 🐱

pablooo

bu öğürme benzeri hareketlerin sonucunda kusmadı veya yabancı bir cisim çıkarmadı