Kedim Kapı Önünde Miyavlıyor

Kedim yaklaşık 7 aylık özellikle sabahları dış kapının önünde sürekli miyavlıyor sebebi ne olabilir acaba?

4 CEVAP

mihriii

kızgınlık

emreovec

Birincisi ergenliğe giriyor olabilir.

İkincisi sizin o kapının ardında olduğunuzu biliyor ve size artık hadi çık şu odadan ya da beni içeri al diyor.

emreovec

Dış kapı ise kızgınlık olma olasılığı yüksek. Ben oda kapısı sanmıştım.

Evet olabilir ancak sürekli dış kapının önünde miyavlıyor sadece,acaba enerjisini mi atamıyor da dışarı mı çıkmak istiyor acaba diye düşündük