Kedime Nolmuş Sizce?

sherlykitty

Merhabalar,
Geçenlerde kedimin fotoğrafını çekerken alnına doğru tüylerinin seyrekleştiğini fark ettim. Veteriner takip et, normaldir dedi ama benim pek içim rahat değil? Sizce bu durum normal mi?

9 CEVAP

Milovat

Orayı diğer yerlere göre daha çok kaşıyor yaladiklari patileriyle daha çok temizliyorlar. Bu yüzden bir miktar seyrelme oluyor zaten normalde de orası diğer yerlere göre daha az tüylü merak etmeyin

mihriii

evet normal

Anonymus179224

Bizimkinin oralarında da diğer yerlere göre daha az tüy var ama uzun tüylü olunca bu kadar çok belli oluyor:) Sanırım normal.

Policlal

Bende aynı şeyi dert edinip veterinerimize sormuştum merak etmeyin normal :)

ezgcn

Bağışıklık sistemi düştüğünde olabiliyormuş bir süre sonra düzeliyor merak etmeyin

sherlykitty

Hepinize çok teşekkür ederim. Hep sağlıklı olsunlar ❤

hikmet987

sağlıklı bişe olmaz bazı tekir ve uzun tülğlerde hep olur araya dili uzanmadığı için temizlenmiyo ve tüy güçlenmiyo hayvanı silerken orayı silin ve alnının diğer tarafını diğer tarafta olmaz korkucak bişe yok benimm 2 kedimdede var hem kediye karakter de katıyor:)

shilohlael

Normal görünüyor benim kızımda da öyle :.)

oguzhantk

evde çiçek falan varsa çiçeklerden uzak tutun yoksa alerji yapıp o bölgelerde yaralara sebep olabiliyor