Kedisi N&D Yaş Mama Yemediği Halde N&D Kuru Mama Yiyor Mu?

Dilara07

Arkadaşlar kedim yaş mamaya asla hayır demez ama N&D markasının yaş mamalarını kesinlikle yemiyor. Ben de kuzu etli kuru mamasını almayı düşünüyordum ama yaş mamasını yemeyince kuru mamasını da yemez diye korkuyorum. Bu durumda yememe ihtimali var mı?

3 CEVAP

sforselin

Benimki tavuklu yavru kuru mamasını severek yedi bi dönem ama denediğimiz yaş mamalarının çoğunu o kadar da sevmedi. Hatta hiç ağzına sürmediği bile oldu. Normalde yaş mamaya bayılıyor olduğu için şaşırmıştım baya. N&d kesinlikle favori yaş mama markası değil bizimkinin

Kedisever80

Nd yi seçici kediler yemiyor alıcaksanız ona göre alın

Anonymus179224

Bizde de tam tersi maalesef :(