Kedilere Kazak Giydirmek Onları Sıcak Tutar Mı?

ayselkuss

Merhaba arkadaşlar çok üşüyen yavru kedim için kazak yaptım yün çoraptan ve onu giydirdim rahatsız olmadı tepki vermedi bu onu sıcak tutar mı

3 CEVAP

Duman14

Kedilere kıyafet giydirilmez çünkü günün yarısını kendilerini yakayarak geçirirler kıyafeti yalamaları onları mutlu etmez kaloriferin yanına yatak yapın ona isterse gider orda yatar

Duman14

Kedilere kıyafet giydirilmez çünkü günün yarısını kendilerini yakayarak geçirirler kıyafeti yalamaları onları mutlu etmez kaloriferin yanına yatak yapın ona isterse gider orda yatar

iran kedileri traş olduktan sonra giydiriliyor diye biliyorum