Lütfen Yardımcı Olun Morel Verin

kaanpolat

Arkadaşlar merhaba kedim 1 saat önce kısırlaştırma ameliyatına alındı dişi kedi kendisi ama veteriner operasyonu gaz anestezi yerine normal anestezi ile yapıyormuş Bi sıkıntı çıkatmı yavrumu kaybetmem değilmi

9 CEVAP

kaanpolat

Allah'a binlerce şükürler olsun operasyon çok iyi geçmiş şimdi haber geldi

kkedisever

kötü düşünmeyin.çoğu normal anesteziyle yapıyor zaten.

kaanpolat

Teşekkür ederim

Kurta057

Niye kaybedesin saçma saçma şeyler düşünme çoğunda zaten normal anestezi kullanılıyor

Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir ister istemez insan stres oluyor tabi

emine64

Çok haklısını bende korkarım kısırlaştırılma işleminde nasıl korkmıştum ya uyanamazsa diye erkek kedim çok şükür atlattık sevindim sizin adınızada kolayca atlatın inş dişilerin biraz daha zor geçiyormuş iyileşme süreci galiba çok geçmiş olsun

kaanpolat

???

kaanpolat

İnsan ister istemez stres oluyor mağlesef bide veterinerin her anestezi de risk vardır demesi insanı daha çok geriyor

kaanpolat

Çok teşekkür ederim