Kedi İçin Künye

Happytree

Tasmaya takılan ve üzerinde kedi ismi ve benim tel numaram yazan künye alacağım ama hafif birşey olsun kedimi rahatsız etmesin istiyorum. İnternette çeşit çok. Alan varsa öneri rica ediyorum.

5 CEVAP

Cansupakize

Damga sepetinden sipariş verdim 6 aydır kullanıyorum herhangi bir soyulma vs olmadı

dekoliva dan aldık pleksi olanını seçtik memnunuz ama metal olanları da mevcut onlara da bakabilirsiniz.

SerraYanmaz

************dan sepetimeat satıcısından aldım
Pleksi dore ve gümüş seçeneği var yavru kedilerim yadırgamadan kullanıyorlar memnunum
25 lira olmuş ben 17 lirayken almıştım.
Gönderilen halkasından çıkarıp da tasmaya taktım halka boyutu büyük

SerraYanmaz

G itti g idiyor

SerraYanmaz

*************