Kedim Canlı Şeyler Kustu

Pasacik07

Kedi sokak kedisi ama bana sevdiriyordu hava çok soğuktu dün akşam eve aldım üşümesin diye bu sabah uyuyorken bir anda kalkıp resimdeki gibi solucan benzer şeyler kustu dişi tekir 1 yaşında

4 CEVAP

ilkim2410

Veterinere götürün, Aşılarını olsun ve sahiplenin lütfen :)

mihriii

iç parazit yuvarlak solucan sanırım bu

shilohlael

İç -Dış parazit olması gerekiyor. Dökmezse tekrarlanması lazım.
Maalesef şuan benim kızımda da parazit var. 3 Defa tekrarlanacak. Bizim son 1 kaldı 2 hafta sonra olacak. Umarım hepsini dökmüş olur parazitlerin.

sforselin

Genellikle iç parazit hapıyla hallediliyor. Çok pahalı da şeyler değiller. En yakın veteriner kliniğinden bile satın alabilirsiniz. Yaklaşık kilosunu yaşını söyler, gördüğünüz paraziti de tarif ederseniz uygun bir ilaç verecektir muhtemelen.