Orijen Cat&Kitten Vs Nd Kitten , Sokaktaki Minik Dostlarımız İçin Hangisi? Fikirleriniz Değerli.

Jadore

Herkese merhabalar, yaklaşık 15 kadar dostumuzu besliyorum, bu süre zarfında pek çok mama denedim. Brit Care i bir kısmı sevemedi, Mystic çok nadiren yendi, bölgede diğer besleyen kişiler Micho alıyor /çok açlarsa yiyorlar. Acana Pacifica aldım ilk etapta alışamadılar, sonradan sevdiler, yine de hiç sevemeyen de oldu , içlerinde her zaman kendini sevdiren kedim arkasını döndü hatta bana :) Pro Choice denedim yine oran yarı yarıya, Bonacibo numunesi aldım olmadı . Bu esnada yaş mama verme sıklığını azalttım ki kuru mamaya alışabilsinler , en son çok önerilmediği halde Proplan kitten aldım ve neredeyse hepsi severek yiyor, fakat biliyorsunuz ki besin değerleri açısından çok daha iyi mamalar var. En son Nd ile Orijen arasında kaldım, şimdilik bir paket alacağım , 5,4 kg mı mantıklı yoksa 10 kg almak mı daha iyi, siz olsanız hangisini tercih edersiniz? Nd içerik değişimi ile ilgili mail attım fakat yanıt alamadım, yeni tarihli mamalarda böyle bir sorun var mı, yakın zamanda satın alan oldu mu? Aç kalmamak için değil de severek yemelerini ve daha sağlıklı olmalarını istiyorum. Kedi sayısı çok olduğu için buradan fikir almak istedim, uzun süredir araştırıyorum, başka önerileriniz de varsa lütfen yazın, teşekkürler şimdiden! :)

19 CEVAP

Jadore

@Blackcat34 balıklı mamalar tüy gelişimine katkıda bulunuyor sahiden , kediniz tam bir bebek :) Teşekkürler yorumunuz için :)

Jadore

Hills in tavuklu olanını mı kullanıyorsunuz? Ton balıklısını kullanmıştım ama tavuklu olan daha fazla seviliyormuş sanırım :)

Jadore

Hepimize daha çok versin, sağolun. :) Tadını sevmişlerdir muhtemelen. Kitten olanını biliyorum sadece, hangi çeşidini kullanmıştınız?

Jadore

Ona da bakayım.