Kedimin Kaçması

ezgcn

Önceden de yazmıştım ama çok az kişi yazınca içim pek rahatlamadı açıkçası sahiplendiğimiz kedi hareketlerine bakılırsa travma yaşatılmış 1.5 aydır bizimle en başlara göre çok daha iyi olsa da bazen biz yürürken bizden kaçıyor ve üzülüyorum ne zamana geçer acaba

8 CEVAP

Kedimseker

bizim kedide öyle oyun oynuyorlar tramvayla alakası yok ki

ezgcn

Sizin kediniz her yanınızdan geçtiğinizde kaçıyor mu

ezgcn

Bizimki öyle yapıyor biz de insanlardan korktuğunu ve bize de yavaş yavaş alışmaya çalıştığını düşünüyoruz bilmiyorum normal mi

oguzhantk

bizimki de küçükken kaçıyordu sonradan dibimizden ayrılmaz oldu düzelir çok üstüne gitmeyin

ezgcn

Ne kadar sürdü bu süreç hatırlıyor musunuz

SerraYanmaz

Bizim 2 ay kadar sürdü çömelip de yanına yaklaştım uzun bı süre ailemi de yanına öyle yaklaştırdım daha sonra da ben ayaktayken de korkmamaya başladı git gide aileme de alıştı

HalilUtku

Bence size alıştıkça kaçmamaya başlar

ezgcn

Umarım öyle olur ama gün geçtikçe daha iyi oluyor ben de farkediyorum sadece kucağı sevmiyor o da sorun değil oyuncağımız değil sonuçta rahat bırakıyoruz