Brit Care Kısır Kedi Tavşan Eti

Ne dersiniz sipariş verip denemeye değer mi yiyip yemegecegi iyi gelip gelmeyecegi deneyince anlaşılacak tabiki sadece tavşan eti olması sizce iyi fikir mi ördek hindi tavuk var bı de sizce

5 CEVAP

Anonymus179224

Tavşan eti; tavuk, hindi, sığır, kuzu, geyik gibi etlere nazaren daha fazla protein içerir ve yağ, kalori açısından daha düşüktür. Kısır kediler için iyi bir tercih olacaktır yani :) İçeriği de iyi duruyor ama tabi kedinize iyi gelir mi onu bilemeyeceğim.

Milovat

Benim de düşüncem bu yönde kötü yorumları gördüm ama mama konusunda yeniden arayış ve birkaç değişiklik yapa yapa devam edeceğiz. Ben de sindirim sistemi için tavşan etli alacağım. Kullandıktan sonra sizin yorumlarınızı da merak ediyorum doğrusu

Ya evet alıp denemekten başka çarem yok

Aslında oniki gün oldu kisirlastirali malum bayağı masraf oldu para da az kalınca prochoice kısır mama aldım hiç bir sorun yok buna devam mı etsem arada et balık haşlayarak takviyeli herşey yolundayken başka mama denemeden mi diye de düşünüyorum

Ya da bir çok kişi mama kaliteli olursa başka birşeye gerek kalmıyor diyor bu mamada herşey var denesem iyi gelirse hep bununla mı devam etsem karıştı kafam yine☺️