Kedinin Başka Eve Geçmesi

ezgcn

Kedimle birlikte bir kaç günlüğüne başka bir evde kalsak onu bu çok fazla etkiler mi sizce

3 CEVAP

Betullsusam

Sana düşkün ise yanında sen olduğun sürece nerede olursanız olun mekan değişikliği onu pek etkilemez. Ürkek bi kediyse ve insanlardan pek hoşlanmıyorsa yanında ol ve vakit geçir sürekli. Mümkünse beraber uyuyun nerede kalacaksanız. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

ezgcn

Ya aslında ürkek bir kedi bazen benden bile kaçıyor o yüzden bende tam emin olamıyorum

baranertaga

Ben şu anda kedimle anneannemin evinde kalıyorum daha önceleri de geldiğimiz için alışık hatta burada ki kediyle boğuşuyorlar biraz sinirli bir kedi buradaki kedi benimki arkadaş olmak istiyor o bulaşınca benimki de onu yere yatırıp üstüne çıkıyor ama tırnak açmıyorlar sadece güreşiyorlar. Yani ilk anda garipseyebilir ama sonra geçer