Mınyon Yapılı Kedi

cansuuranus

Sokakda baktgım canlardan bırının hamıle oldugundan suphelenıyorum. Hemen hemen 7-8 aydır bakıyorum ona ama cok kucuk kaldı yavrum. Buyumuyor nıyese. Yemesınde ıcmesınde herhangı bı sorun yok kan degerlerınede baktrmısdım hıc bısey cıkmamısdı. Bugun emın oldum kı hamıle . Sızce dogum esnasında bısey olurmu ona ? Yada yavrularında bı sıkıntı olurmu ? Ne yapmam gerektgını bılemedım.hep aklımdaydı onu kısırlastrmak ama bı turlu nasıp olmadı . Hekımıme sordum olan olmus artk yasayıp gorcez gbısınden sacma sapan bı cevap verdı ...

9 CEVAP

ilkim2410

Zaten veterinerler çok bilgisiz maalesef... Dua edeceğim kedi için :(

Minyon diye endişelenmeyin bizim sokakta var ufacık tefecik bir kedi yılda 2 kez doğum yapıyor. Umarım sağlıkla yapar doğumunu

Zeynepulku

Sağlık sorunu yoksa etkilemez. Yavruları büyüttükten sonra hemen kisirlastirin.

SerraYanmaz

Vitamin takviyesi yapın mutlaka bı sıkıntı olmuyor ama narin yapılı oldukları için doğum sonrası emzirme döneminde değerleri düşüyor bazen çok fazla düşüyor elden akaytan kesiliyor hareket edemiyor sebebi vitaminsizlik maalesef

Ecemecme

Yavruların sağlıklı olması anneyi ne kadar emebildikleriyle de orantılı. O yüzden hamilelik süresince biraz daha kaliteli mama, temiz su ve ek gıdalarla besleyebilirseniz çok iyi olur 🙏

SerraYanmaz

Olmuyor

cansuuranus

Peki saglıklı olurmu yavrular . Annede bı sıkıntı olmuyor degılmı ?

cansuuranus

Anladım cok tesekkur ederım. İcimı ferahlattınız...

SerraYanmaz

Rica ederim 😊