İdeal Kısırlaştırma!!

zehralgan

Kedim 9 aylık erkek 20 gün sonra kısırlaştıracağız. İdeal zamani ne sizce? Ben 1 yaş diye biliyordum ama bizim veterinerimiz 3 aylık kedileri bile kısırlaştırdığını söylüyor. Benim için çok önemli çünkü kısa zaman önce sağlık problemi yaşadık. Kedimin sağlığı her şeyden önemli.

5 CEVAP

Kedimseker

9 aylık ideal fakat 3 ay abartı her şekilde. Bence veterineriniz biraz bilgisiz, kısırlaştırma ciddi bir iş, doğru veterineri seçtiğinizden emin olun.

ZehraBulutt

9 aylık ideal gayet.

kaanpolat

3 aylık kediyi kısırlaştıran veteriner diplomayı kasaptan almış heralde veterinerinizi değiştirin ve 1 Yaşında kısırlaştırın bırakın kızgınlığa girsin

Uzmo

Erkek kediler icin bizim veteriner 1 yasina kadar beklediklerini ancak disi kedileri daha erken kisirlastirdiklarinu soyledi

zehralgan

Hekimimizi bize çok önerdiler bunun üzerine değiştirdik daha yeni yani. Umarim kendisini övmek için böyle bir şey söylemiştir.