Kedi Dostuma Nasıl Yumurta Yedirebilirim?

Betullsusam

Kedi dostuma yumurta yediremiyorum, burun kıvırıyor. Ama arada bi yemesi onun için iyi olacak hem vitamin, mineral ihtiyacını karşılayacak hem de ihtiyacı olan amino asit ve proteini almış olacak. Bi de buna ek olarak tüylerine de iyi geldiğini duymuştum dökülmelerini bi nebze engelliyormuş sanırım... Demem o ki aranızda böyle bi durum yaşayan var mı? Sizin de kedi dostlarınız yumurtaya burun kıvırıyor mu? Nasıl yedirebilirim???

1 CEVAP

kaanpolat

Tavuk haşladıktantan sonra suyunda yumurta haşlayın yada yumurtayı kırıp birazda tavuk göğsü ile sıcak suda pişirin