Bundan Sonra Nasıl Bir Yol İzlemem Lazım

kaanpolat

Kedimi bugün kısırlaştırıdım. Peki bundan sonra ne yapmam gerekiyor. Sancısı olurmu nelere dikkat etmeliyim..??

4 CEVAP

Kedisever80

Mama seçimi Çok önemli Üriner sistem destekli mamalar kullanın.

Superisi814

Gelmis gecmis olsun..
Kedinizin hijyenine daha hassas olun lütfen.Düsmemesi , darbe almamasi gereken bir süreç.yaş mama verebilirsiniz bu sureçte.Evinizde hazirlamak isterseniz tavuk ciğeri vb alip biraz suda haslarsaniz , zeytinyaği ilave etmeli suyunu da icicektir.Bazilari böyle surecte su icmiyor yeterince , bu sekilde desteklersiniz.

kaanpolat

???????

kaanpolat

Çok teşekkür ederim