Yaşanırken Isırma-2

fifiss

Veteriner uyuz yada mantar olabilir dedi ama tüyler kendi dökülmedi.Ark ayaktaki tüyleri kopararak yoldu.Şimdide sırt bölgesinden tüy yoluyor.Aşağıya 3 resim koyacağım.Kepek,tüysüz kalan bölge ve kopardığı tüyler

7 CEVAP

Betullsusam

Mantar gibi duruyor.

fifiss

Bilgsi olan

fifiss

Fikri olan?:/

fifiss

Öncelikle teşekkürler ama anlamadığım taraf şu: mantar olması durumunda kendi kendine dökülmesi ve kızarması gerekmez miydi.O kendi kopardı.Tabi ben bu konuyu bilmiyorıö ama bu kısım aklıma takılıyor açıkçası

Hangi mamayı kullanıyorsunuz alerji de olabilir. Kendimden örnek veriyim 11 yaşındaki kedimiz bir süre kendini yoluyordu ama bu kadar değil. Veteriner alerji dedi. Her gün yumurta yiyordu yumurtayı kestik geçti. Ama strese girince de yoluyolar kendilerini

fifiss

Maması dr.sacchi kitten.İçinde tahıl olarak sadece esmer pirinç var ve kuzulu ve sığırlı.Bu mamaya daha yeni başlıyoruz ama bu mamaya başlamadanda bu sorun vardı.Stres olmadı için nasıl bir sebep olabilir?Sokak kedisi ve diğer kedilerle hiç anlaşamıyor bu arada.Strestense ne yapabilirim

fifiss

Dr sacchi maması bitince bonacibo mamaya geçicez.En iyi o mama etki etmişti sanırım