Yavru Kediler İçin Mama Seçimi?

nida_pekcan

Spectrum yavru kedi maması nasıl? Türk markası yani yerli bir mama!! Zararı dokunurmu yavruya?

4 CEVAP

Handecakan

Ben royal canin yavru maması kullanıyorum kedim çok seviyor onu tavsiye ederim

Havanese_Siri

ben yerli mamaları pek önermiyorum türkiye bu konuda standartları olan bir ülke değil

Spectrum u kedimde kullandım sadece faydasını gördüm tüyleri sağlığı derisi hareketliliği kedim onunla büyüdü herkese tavsiye ederim. Eğer imalat tesisini ziyaret ederseniz gezebiliyor hatta tadabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim bu sitede kullanıp tavsiye eden ilk kullaniciydim ben zamanında o zaman da herkes ön yargı ile yaklaşıyordu ama inanın öyle değil zaten gördüğüm kadarıyla deneyip kullanmaya başlayan insan sayısı çoğaldı. Herkese tavsiye ederim. Özellikle tüyler konusunda harikaydı tüyleri çeksem de gelmiyor ve yumuşacıktı şimdi profine kullanıyorum ve o zamanları çok arıyorum.

Ben bu konularda biraz da kedinin gidişatına bakılması taraftariyim kedim spectrum kullanırken daha neşeli ve tüyleri kat kat daha iyiydi.
Ancak kısırlaştırdım ve şu anlık en iyi seçenek profine gibi gözüküyor.