Kedimin Karnında Sarkma

Miyumiyuu

Kedim 1.5 yaşında kısır erkek yaklaşık 4.5 kilo uzun boylu bir kedi olduğu için kilosu gayet normal görünüyor göbeği yok, veterinerimiz de bir sıkıntı görmemişti kilosunda fakat son zamanlarda arka bacaklarına yakın olan tarafta karnında hafif deri sarkması var, yağ olduğu düşünmüyorum, dokununca tepki vermiyor sadece deri gibi içinde herhangi bir sertlik de hissetmedim, internette çoğu kedide olduğu yaziyor bu durumun ama güvenemedim, bilgisi olan biri var mı bu konuda, ona göre veterinere götüreceğim

3 CEVAP

Anonymus179224

O birçok kedide var zaten, bir sağlık sorunu değil yani :)

Chibi09

Benimkinde de var

emreovec

Paşa'nında sarkık. Net çok tatlı bir sarkma. Hani sende bende olsa böyle sevimli görünmez :)