Acana Kötümü

kaanpolat

Bugün veterinere gittik bize Acana iyi değil diyip advance ve Royal canin önerdi Acana kötü mamamı anlam veremiyorum

8 CEVAP

kaanpolat

Ben satış stratejisi olduğunu düşünüyorum çünkü royal canin ve advance satıyordu

Kedisever80

İçerik Olarak İyi Ama Vitamin, mineral dengesi Taurin oranı çok az. Üriner sistem destekli değil.

Anonymus179224

Kendisi sattığı için öyle söylemiştir size :)

mihriii

evet satmak için söylemiş ve baya saçmalamış yani

sforselin

İyi mama, kötü mama neyle kıyaslandığına göre değişir elbette. Ancak ülkemizde satılan kuru mamalar arasında Acana'nın kötü bir mama markası olduğunu düşünmüyorum. Her kediye iyi gelmeyebilir orası ayrı mesele. Hekimler genelde hastalarına aynı mamaları öneriyor, farklı şeylere asla sıcak bakmıyorlar. Acana satıyor olan, kullanmış, içeriğine bakmış olan onu da öneriyor mesela. Neden önermediğini ya da önerdiğini açıklamasını istemek iyi olur böyle durumlarda

shilohlael

Gerçekten. Veterinerler ancak -Veteriner Tedavi amaçlı- mama satmalı.
Royal, içeriği kötü bir mama.

zibityus

veterinerlerin mama satması yasak olmalı

Anonymus179224

@Kedisever80 Vitamin, mineral eklemesi mamadan mamaya göre değişir. Gerek görülseydi fazlası da eklenirdi.