Kimse Bu Mamayı Kullanmadı Mi

Brit care yeni mamalari hakkında bilginiz yok mu

12 CEVAP

Betullsusam

Önermem

Betullsusam

Veterinerlerden bütçenize göre mama alabilirsiniz. Kilosu 10-20 tl ye bile mama var ve o mamalarda gayet iyi hiçbir sorun yaratmıyorlar güvenle kullanabilirsiniz. (:

Betullsusam

Friskies in mamalarına da güzel ve fiyatı da uçuk değil diğerlerine nazaran. friskies Sterilised somonlu kısırlaştırılmış kedi maması var mesela 10 kg mama 170-180 tl diğerlerinin yanında normal bi ücretlendirme. Öneririm pişman olmazsınız (:

Sselin1

Her kedi mamaya ayni sekilde tepki vermez brit care icerik olarak gayet güzel bir mama. onerilen mamalardan icerik olarak cok daha temiz. Kucuk paketini alip denemenizi tavsiye ederim alternatif olarak tahilsiz bozita sanabelle veya fitmis gibi markalara bakabilirsiniz.

kaanpolat

Ben kitten kullanıyorum ama aşırı tüy döküyor önermem bitsin değiştireceğim Acana pasfica öneririm

bilgeeda

Biz de cıvık kaka sorunu yaşadık ve tüylerinin parlaklığı gitmişti resmen paket bitmeden attım

İlginiz için çok teşekkür ederim ama burda iki veteriner var açık satmıyor dişi kedimi kisirlastirali onbir gün oldu veteriner prochoice önerdi aldım ama içime sinmedi pek iyi değil gibi kafam çok karıştı yine hangi kısır maması sağlıklı olur bilmiyorum

pablopicasso

Proplan kısırlaştırılmış deyebilirseniz. Çevremde kullananlar memnun.

Ben de brit care alıcam kısır kedime en azından tahıl dolu değil ve içeriğini gayet açık yazmışlar. Advance de güzel aslında onunla brit care arasındayım. Sakın 10 20 liraya almayın. Profine da güzel ona da bakabilirsiniz

palebluedot

@bilgeeda aşamalı geçiş yaptınız mı ? ben de yeni aldım da o yüzden merak ettim.

Tüh ya nd de sorun var hangi mamayı kullanicam acaba falan çok pahalı cevaplarınız için teşekkürler

Sselin1

Fitmin*