Acil Lütfen Bakın

Chibi09

Kursa gittigim yerde bir kedi var.Çalışmadığım için veterinere götüremiyorum.Midesi şiş ,burnu ve gözleri akıyor. Zor nefes aldığını duyabiliyorum. Cok kotü bir hastalık mıdır. Parazit ilacı versem olmaz mı? Veterinere götürmeden napabilirim? Bana baya uzak her zamanda gitmiyorum durumu daha kötü olmuş son gördüğumden beri

7 CEVAP

Ayseenur10

Yakınlarda bulunan veteriner kliniklerine durumu anlatabilirsiniz bazıları sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyor veya çok az ücret alıyorlar. Şansınızı deneyin bence

Betullsusam

Ciddi bir şey olabilir siz yapabildiğiniz kadar yardımı yapın gerisi onun direncine kalmış...

Beyzaa0

Kimi veterinerler sokak kedilerine ücretsiz bakıyorlar. Benim düşüncem bir şansınızı denemeniz ve veterinere götürmeniz. Kendiniz birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz anlıyorum fakat yanlış bir tedavi olabilir. En iyisi bir veterinere götürüp tedavisine orda başlamak. Çok geçmiş olsun umarım kısa sürede iyileşir :)

Chibi09

Bugün biraz mama aldim yanıma içene bir tanede bağışıklık güclendirici koydum ama 2 gün yalnız kalıcak veterinere götursem bile ne olucak gibi tekrar sokakta kalıcak evde kedim var yanına da alamam

Ahh işte keşke hepsine bakabilecek şartlarımız olsaydı elimden bişey gelmeme durumu beni çok üzüyor

Chibi09

Bugun goturecektim bulamadım bile

baranertaga

Bulursanız acil götürün ciddi olabilir