Kısırlaştırma

Gamzeoa

İstanbulda oturuyoruz 10 aylık erkek kedim artık hep uyusun istiyoruz o derece çünkü işiyor miyavlıyor mızırlık yapıyor resmen kısırlaştırmaya karar verdik artık fiyat araştırmalarına girdim veteriner 700 dedi cidden 700 mü bunun fiyatı! 450 gibi bir fiyat bekliyordum başka yerlere de soracağım tabiki bilgisi olan varsa söyleyebilir .. Bir de kedisi olan arkadaşlarıma sorduğum zaman yazık kediye neden kısırlaştırıyorsun işesin çiftleştir gibi cevaplar aldım morelim bozuldu yanlışmı yapıyorum acaba dedim sanırım ya senin erkek kedin yok ya ben geri kafalıyım çünkü araştırmalarım çiftleştirsek de geçmeyeceğini söyledi yanlış mı biliyorum???

11 CEVAP

mihriii

evet çiftleşse de geçmez sürekli çiftleşmek ister en doğrusu tabii ki kısırlaştırmak

Betullsusam

4.000 tl fiyatlandırma yapan rezil yerler bile var ne yazık ki... İyice araştırmanı öneririm, yanlış bilmiyorsam bazı barınaklarda ücretsiz yapılıyormuş İstanbul'da da barınakların ücretsiz yaptığını duymuştum. Üniversitelerin veteriner fakültelerine de bi bakın sorun soruşturun derim daha uygun fiyatlandırma yapabilirler belki...

emreovec

Çiftleşmesi bir çözüm değil. Devamlı olarak hormon ürettiği sürece bu olacak. Fiyatı yüksek demişler. Normal de erkek için 400-500 arası bir ücret olmalı ama konuma ve veterinerin insafına göre değişiyor tabi.

Gmz91910

Hic moralinizi bozmayin cok dogru dusunuyorsnz cevrenizdekiler
bence geri kafali size bunu soyleyenler kisirlastrmayip ne olucak ki tum bebeklere bakmak onlarada iyi hayat saglamak maddi manevi cok zor.veteriner konusunda bende sizin gibi dertliyim fiyatlar ciddi boyutta artti.erkek kedi350iken bir anda 500oldu:(

Elifkar92

Haftaya erkek kedimi kısırlaştıracağım kısmetse. 650 lira fiyat verdi veterinerimiz antibiyotikler vs dahil dedi. Uçuk bir fiyat olduğunun farkındayım. Ama yaşadığım yerdeki en kapsamlı şartlara ve koşullara sahip bir veteriner. Gözümün daha az arkada kalacağı bir yer olduğu için parasına bakmadan götüreceğim.

kaanpolat

Ben dişi kedimi bugün 750 ye yaptırdım erkek 600 olması lazım

Ayseenur10

Fatih hayvan hastanesi ile bir konuşun isterseniz, uygun fiyatlı ve memnun olanlar vardı sitede

Benim veterinerim 300 400 arasında fiyat verdi tam hatırlamıyorum ama ben kısırlaştıralı 1 ay olacak benim kedim israr da bırakmıyorken kısırlaştırdım hayvankara kısırlaştırmamızın zararı değil faydası var eğer istanbuldaysan cerrahpasa veteriner fakültesi hastanesi 215 tl ye yapıyor ben çok uzun yol gitmek istememiştim ama 450 den de yüksek bir fiyat duymadım diğer şehirlerde de veterinerler cazip gelmezse üniversite hastanelerine götürebilirsin şimdi çiftleştirsen de tekrar kızgınlığa girecek ve aynı sorunları sürekli yaşayacaksın çiftleşemedikleri için vajinal rahatsızlıkları da meydana geliyor

Gamzeoa

Herkese teşekkürler yorumlar için

Anonymus179224

Biz iki hafta sonra yaptırıyoruz 550 TL’ ye :)

Gamzeoa

elifkar meraba bizde 650 ye yaptırıyoruz 5 gün sonra