Gönüllü Pet Nakil

İstanbul- izmit arası alacağım bi köpeğimi bana getirecek yardım sever birileri varsa çok sevinirim ... biliyorum fazla bi mesafe yok lakin araba bulamıyorum ateş büyük boy bi ırk olunca kabul etmediler bu yuzden gönüllü pet nakil bizim kavuşmamızı sağlayacak birileri varsa bana ulaşsın lütfen... sevgilerle

7 CEVAP

cute_catTR

benbursadayım oyüzden getiremem ama inşallah biri size getirir ve ya araç bulup siz alabilirsiniz

cute_catTR araba buldum ve kavuştum ... gene de teşekkür ederim

cute_catTR

ayyyy

BALGOZ

pufff

BALGOZ

senin köpeklerin çok puffff

BALGOZ

özellikle de mişa

Teşekkürlerr:)