Bu Mama Orjinal N&D Mi?

İlk kez açık mama aldım maddi durumumdan dolayı arkadaşlar. N&D yetişkin narlı tavuklu siparişi verdim ama bu geldi. Rengi daha koyu diye hatırlıyorum benim elimde matisse var bu mama birebir matisseye benziyor. Bana matisse mi yolladılar yoksa bu gerçekten N&D mi? Var mı bilgisi olan dostlar

12 CEVAP

suledoruk

Ndye benzemiyor nd nin rengi daha koyu bu çok açık en azından benim elimde bundan kat kat koyu ve dışı daha pütürlü gözüküyor bundan

Hepinize teşekkür ederim arakadaşlar, mamanın gerçek olmadığına emindim ve aldığım yer ile irtibata geçtim. Mesajıma cevap vermediler, sonra ben olumsuz yorum yazınca hemen geri dönüş yaptılar. Siz o yorumu silin biz size tekrar mama gönderelim diye. Ben yorumu sildim, onlar da yeniden mama yolladılar. Bu sefer hem benim aldığım kg miktarından daha fazla yollamışlar hem de bu seferki şüphesiz gerçekten nd idi o yüzden içim rahatladı. Hediye olarak tasma ve oyuncak da yollamışlar. Yani diyeceğim o ki eğer böyle bir sorun yaşarsanız kesinlikle boşvermeyin hakkınızı vermek zorundalar :)

Anonymus179224

Orijinal gibi duruyor:)

Anonymus179224

Ben geyik etli mamasından sipariş etmiştim ve taneleri böyleydi ama paketin içi çok nemliydi, sanırım bir bozukluk vardı o nedenle iade etmiştim :/ Siz en iyisi diğer arkadaşların cevaplarına bakarak karar verin.

emreovec

Açık mama cidden çok mantıklı değil. Taneleri bile aynı şekilde yapabiliyorlar. Ya da güvendiğin bir yerden almalı.

yokistead

Nd.ye benzemiyor. Paketli aldıklarımızda bile bin türlü dalavere, açık olanlarda ne veriyorlar Allah bilir :/

Cansupakize

Ben de nd kullanıyorum ama benzetemedim

pablopicasso

Nd daha koyu

Sedakkk

Mamayı matisse mamaya benziyor demişsiniz ben bugün daha yeni matisse ama aldım ve rengi daha koyu bir renk üçgenimsi gibi acaba bendeki mama sahte mi normalde matisse mama tanesi nasıl ?

shilohlael

Hiç N&D'ye benzemiyor maalesef :.(

Oscar06

Bende N&D kullanıyorum ama maalesef hiç benzetemedim

Kediseverbuse

Nerden almistiniz mamayi bosluk yazarak soylerseniz sevinirim ^^