Kısır Kedi İçin Kristal Kum Kullanimi Doğru Olur Mu?

Selam. Dun erkek kedimi kısırlaştırdım. Bugün tuvaletini yaparken izliyordum acaba kum yapışır mi diye. Haliyle yapıştı. Sonra aklıma 2 ay önce aldığım kristal kum geldi. Ameliyat sonrası olan iyileşme sürecinde kristal kumu kullanmaya karar verdim ama daha önce hiç kullanmadığım için emin olamadım. Sizce kristal kum bu süreçte daha mantıklı olur mu? Teşekkürler.

1 CEVAP

emreovec

Dikişsiz bir operasyon ise süreç dediğiniz 3 bilemediniz 4 gün. Sonra yara tamamen iyileşiyor zaten. Kristal kum topaklanmıyor, zararlı ve kimyasal. Ayrıca patilere de zarar verebiliyor.