Çam Peletinden Korkuyor

Phoibos

Merhaba bugün Pele’ye geçtik. Önceki kumundan biraz üstüne serptim ama iki kedim de korkuyorlar içine bile girmeye. 5-6 saattir ne çiş ne kaka yapmadılar. Etrafta da yok. Ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Phoibos

Stres olacaklarından kendilerini sıkacaklarından çok korkuyorum. Sanki suya sokuyormuşum gibi direnip tırmanıyorlar kum kabına da sokmak istediğimde :(

Firuzecik

Kumu daha fazla koymak gerek ben de pekete geçeceğim. 10kg kumun yarisini peletle karistirip koymayi planliyorum