Yaşına Göre Mama

iremefe

merhaba, kedim 7 aylık ve hep royal canin pediatric growth mama kullandım. pandemiden ötürü mama bulamadım burda, internete de son kullanma tarihinden dolayı güvenemedim. en son veterinerimden aldı annem ama bizim kullandığımız mamanın 1 4 aylık için olanını vermiş. bi sorun olur mu sizce yeteri kadar besin alabilir mi bu mamadan? ve pek beğenmedi gibi çok yemedi.

1 CEVAP

betultekin02

Sorun olacağını sanmıyorum ben. 1-4 aylık olan daha zengin içeriğe sahiptir büyük ihtimalle. Royal Canin markası konusunda kapsamlı araştırma yapmanızı öneririm.