Başka Köpeğin İdrarini Yalayan Köpek

Superisi814

Merhaba petlebi ailesi,
Her gün yeni bir bilgi hesabi, insanin tüm tecrübelerine rağmen bilemediği ve anlamlamdiramadiği şeyler oluyor patilerle olan hayatinda.
Konu şu 10 aylik avci kirmasi bir köpeği ikidir baska köpeğin idrarini yalarken ve bayaği tadina bakarken gözüyorum.
Avci köpekler mesela kendi kokusunu gizlemek icin dişkiya yatabilir diye biliyorum.Ki yaptiklarina sahidim.Ama yukarida bahsettiğim nedir çözemedim. Bilgisi olan var midir ?!¿

4 CEVAP

Anonymus179224

Hmmm Pek bir bilgim yok ama bu bazı hayvanlarda çiftleşme öncesi yaşanıyor. Dişinin idrarını yalayan erkek, onun hasır olup olmadığını anlıyor.

zibityus

tanışma gibi bi şey sanırım çok normal hatta her köpeğin ihtiyacıdır çiş yalamak

Anonymus179224

hazır*

Superisi814

Cevaplar icin teşekkür ederim.Daha önce belki gözden kaçirdim ve şahit olduğumda şaşirdim.Akledemedim..