Acil. İç Parazit Enjeksiyon Oldu Yapılan Bölgede Şişlik.

shilohlael

Parazit tedavisi görüyor kızım 5 gün önce hap yuttu ama az önce gittik Veterineri inletti mecburen Enjeksiyon yaptılar. O bölge şişti eve geldiğimizde daha önce oldu mu başına gelen var mı?

2 CEVAP

shilohlael

Evet dediğiniz gibi oldu biraz hırladı bana aklıma geldikçe masaj yapacağım. Biraz bekledik Veterinerde bu yüzden kızdı hap yapamazlardı cidden çok sinirlendi :.( 15 gün sorna tekrar var beklemeyeceğiz inşallah hapını yutacak. Teşekkürler

SerraYanmaz

Bölgeye birikmiş olabilir
Biraz kızar ama orayı uzun uzun ovun yayıldıkça yanacak yandıkça kızacak hazırlıklı olun