Mama Arayışındayım :)

Anonymus179224

Arkadaşlar, merhaba 😃 Şu anda Acana kullanıyoruz ve şu ana kadar sadece Acana kullandık. Kedim çok tüy dökmeye başladı gibi, mevsimsel de olabilir tabi ama zaten tek bir markaya yapışıp kalmak da doğru değil. Orijen’ e bütçem yetmiyor maalesef:/ N&D kullanacaktım, şikayetlerin haddi hesabı kalmadı artık. Yine benzer kalitede önerebileceğiniz bir marka var mı?

25 CEVAP

Gizemmii

Ben de Brit care ve sanabellenin iyi olduğunu duydum küçük gramajlarda bir deneyin

Lattee

Malesef 4,5 aylık kedim için acana almıştım fakat tüy dökümünü o kadar arttırdıki oyun oynarken bile havada uçuşuyordu tüyleri. Acana paketimiz bitmeden bırakmak zorunda kaldım. Her iyi içerikli mama kedinize yarayacak diye bir şey yok malesef. Umarım kediniz için doğru mamayı bulabilirsiniz.

mishapamuk

Selam, Naturea markasini kullanabilirsiniz. Zaten 2 adet mamasi var tavuklu ve balikli. İcerik olarak guzel.

Mila__kedi

Biz orijen kullanıyoruz bundan önce nd kullandık nd nin kötü olduğunu düşünmüyorum

Anonymus179224

Anlayamadım doğrusu, bu kadar çok insan tarafından şikayet edilse de son parti mamaları toplatmadı firma ve internete düşen haber vs de olmadı :/ Ne yapacağımı şaşırdım doğrusu üstelik normalde soruma cevap da verirlerdi ama içerik konusunda yazınca cevap gelmedi bir türlü 🤔

Anonymus179224

Şimdi gidip N&D alsam yangına benzinle mi koşmuş olurum :D?

Anonymus179224

Son parti mamalarda sıkıntı yaşanmış :)

emiragacci

bende acana kullanıyorum aynı şekilde tüy dökülmesi çok arttı fitminin 1,5 kg olanlarını bulamadım bir türlü

Anonymus179224

Maalesef :(

Anonymus179224

🙏🏻🙏🏻🙏🏻