Normal Sineklikler Kediler İçin Yeterli Midir?

kayasimgee

Sahiplendirme yapılırken, evimizde sineklik var diyorlar, ben bunun kediler için yeterli olmadığını söylüyorum, fakat bazı ilanlarda şart olarak sineklik yazan, bunun yeterli olduğunu söyleyenler gördüm. Sizce?

6 CEVAP

Anonymus179224

Bazı kediler için (sinekliği görünce oturup kalan) tamam ama çoğu kedi için yeterli değil maalesef. Arkadaşımın kedileri öyle mesela, sineklik görünce yaklaşmıyorlar cama ama kuşu gördümü atlayan da çok neticede.

mihriii

açabilir veya yırtabilirler sinekliği ben yeterli olduğunu düşünmüyorum

SerraYanmaz

Sahiplendirme yapılırken siz sorunca evet evet var diyenlere güvenmeyin derim ayrıca sineklikler asla yeterli olmuyor ufak bı kuvvetle açılıyor kuş görüp cama atladığı an da düşer

Kesinlikle yeterli değil benimde camlarımda var kedim dışarıyı izlerken başında bekliyorum en ufak bi atılmasıyla ağırlığı teli açmaya yeter

emreovec

Bir kedi çok rahat o sineklikleri yırtıyor ya da tırmanıp yanlarından açılmasını sağlayabiliyor. Ama kedi uysal ise yeterli de olabilir tabi. Bazıları çok haydut oluyor.

yummysmom

aslında sinekliğin kalitesine bağlı bu durum bizde de sineklik var kedim sinekliğe tırmanıyor ve 6kg sineklik bana mısın demedi sapasağlam duruyor açması zaten çok zor biz bile çok zor açıyoruz ama şıp diye açılan sinekliklerde var komşumun kedisi sinekliği açıp dışarı çıkıyor gelince yine sinekliği açıp içeri giriyor